Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın Beyaz Fırtına 2016 tatbikatına katılan bir denizaltı ile TCG Poyraz hücumbotu, Muğla’nın Bodrum Gemi Yanaşma İskelesi’ne yanaştı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında ziyaretin gerçekleştiği öğrenildi. Türk Donanmasına ait TCG Poyraz Hücumbotu ile Bodrum’a gelen Aksaz 2’ci Muhrip Filotillası Komodoru Dz. Kur. Alb. Aykar Tekin ile TCG Poyraz Komutanı Dz. Bnb. Berke Uraz, Kaymakamlık ile Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Komutanlar, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ve CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile sohbet ederek karşılıklı hediye alışverişinde bulundu. TCG Poyraz Hücumbotu’nun halkın ziyaretine yarın (perşembe) açılacağı öğrenild