Bodrum Belediyesi Bodrumspor Afyon kampında oynadığı ikinci hazırlık karşılaşmasında Tepecikspor’u 1-0 mağlup etti.
3 Eylül’de başlayacak sezon öncesi son hazırlıklarını tamamlamak için Afyon’da kampta bulunan Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un hazırlıkları yoğun bir programla devam ediyor. Yeşil Beyazlılar kampta oynadığı ikinci hazırlık maçında Tepecikspor’a karşı mücadele etti. 2. Lig ekiplerinden olanTepecikspor’u 1-0 mağlup eden Bodrumspor, her iki yarıda oynadığı futbol ile beğeni topladı. Karşılaşmada Bodrumspor’un tek golünü, tecrübeli oyuncu Agah Oktay Yılmaz attı. Kamp sürecinde hazırlık maçları devam edecek olan Bodrumspor, kampda ki 3. hazırlık maçını 24 Ağustos Çarşamba günü İzmir’in köklü kulübü Altay ile yapacak.